פתרונות תחבורה בהתאמה אישית

רכב תפעולי חשמלי גולף


איך מעבירים דברים מקצה המפעל לקצה השני? איך מעבירים עובדים מאגף לאגף? מה עושים כשצריך לעבור מסדרונות ארוכים ואי אפשר ללכת לבד?
התשובה לכל השאלות הללו היא אחת - רכב תפעולי חשמלי גולף לכל מטרה.
 
מה זה רכב תפעולי חשמלי גולף?
המושג רכב תפעולי חשמלי גולף מתכוון לכלי רכב פתוח שמיועד להעברת מטען או בני אדם. כלי רכב זה נוסע במקומות סגורים או פתוחים וניתן למצוא אותו במפעלים או בקניונים הומי אדם. הרכב התפעולי מקל על מעבר ממקום למקום, ומקצר תהליכים. בזכותו אפשר להתגבר על קשיי הליכה או לסייע בהעברת ציוד במהירות האפשרית.
היום ניתן למצוא רכב תפעולי חשמלי גולף בהרבה מוסדות ציבוריים, מצוי במיוחד בבתי חולים, או מפעלי תעשיה, שדה תעופה ועוד.
 

סוגי רכב תפעולי חשמלי גולף

  • כלי רכב להסעת נוסעים - רכב תפעולי חשמלי יכול לשמש בקלות רבה להעברת נוסעים ממקום למקום. אפשר לעשות זאת גם לצורכי הנאה גם במקומות בו נוסעים בשביל הבילוי. זה מתאים למשל לבתי מלון שרוצים לשדרג את השירות שלהם ולהציע אטרקציה נלהבת לאורחים. או לחילופין עבור מפעל המזמין לקוחות לביקור, ומסיע אותם על גבי הרכב בנסיעה פנימית. חויה מענגת!

  • כלי רכב לגרירה או הובלה – באמצעות רכב תפעולי חשמלי גולף ניתן לבצע גרירה או העברה של משאות כבדים וגדולים. הרכב מגיע בקלות אל הפינה הרצויה ומעביר את המטען למקום המיועד בבטחה. 
סוכנות פרג לכיש בע"מ     
בחברת סוכנות פרג לכיש בע"מ תקבלו את כל המידע הנכון לגבי רכב תפעולי חשמלי גולף. כאן תוכלו להתרשם מן המגוון הענק של צי הרכבים שלנו, אשר מתוחזק במוסך משוכלל עם כל הציוד הדרוש. ניתן לקבל רכב לכל מטרה שהיא, לתקופות קצרות או ארוכות, לצרכי שינוע, הסעת נוסעים או העברת ציוד ממקום למקום. באמצעותם משדרגים בקלות את איכות החיים, בנוחות, בקלילות ובבטחה. 
כל הרכבים שלנו נהנים מרמה איכותית גבוהה ומתקדמת, כאן נמצאים כלי הרכב הנוחים ביותר שאין בשום מקום אחר!
אתם מוזמנים לראות את זה! בואו לגלות עולם!

logo בניית אתרים