פתרונות תחבורה בהתאמה אישית

רכב תפעולי חשמלי

רכב תפעולי, במחיר המתאים לך!

כיום, רכבים תפעוליים חשמליים, מהווים כלי רכב מהותיים ומשמעותיים בכל תחום עבודה, אשר דורש נסיעות קצרות טווח, באותו המתחם, או בכל מקום אחר, המעוניינים לרכוש רכבים אשר פועלים על בסיס חשמל. במידה ואתם מעוניינים לרכוש ספר רכבים חשמליים, ואין לך את הסכום הנדרש. אולי כדאי שתשמע על רכבים תפעוליים משומשים.

מדוע דווקא רכב תפעולי חשמלי?

לרכב תפעולי חשמלי יתרונות רבים. הוא פועל על חשמל ולא על דלק, מה שמקטין את הוצאות השימוש ברכב מצד אחד, ומצד שני ידידותי לאיכות הסביבה. הרכב לא גדול, אך מסוגל להסיע נוסעים בתוכו ממקום למקום, או להעביר משאות כבדים. את הרכבים התפעולים החשמליים ניתן לראות בעיקר בתחומי החקלאות, בקיבוצים ובמושבים שונים, על בסיס יומיומי. אנשי הקיבוצים, אשר עובדים בשטח באופן תדיר, מצאו ברכב התפעולי את כל הנוחות והאיכות המרביים, ורכשו לא מעט רכבים תפעוליים לשימוש המושב או הקיבוץ. גם במפעלים גדולים ובתי חרושת, ניתן למצוא את הרכבים התפעוליים. בתי מלון, בבתי חולים ובעוד מקומות גדולים אשר דורשות יכולות תנועה דינמית, לאורך כל שעות היום, בתחום העבודה.

מעוניין לרכוש רכב תפעולי במחיר זול?

הרכב כשלעצמו, בניגוד לרכבים רגילים ונורמטיביים, איננו יקר מדי. ניתן למצוא רכבים חשמליים תפעוליים החל מ25,000 ₪. הטיפול והאחזקה של הרכב התפעולי אינם יקרים. אך אם בכל זאת, התקציב שלך נמוך, ואתה מעוניין ברכב תפעולי, או במידה ואתה רוצה לרכוש מספר רכבים תפעוליים ואין לכם די תקציב בכדי לרכוש רכבים חדשים, ישנה אלטרנטיבה. ניתן לרכוש רכבים תפעוליים משומשים וטובים לא פחות.

היכן ניתן לרכוש רכב תפעולי חשמלי משומש?

במידה ואתם מחפשים לרכוש ממנו רכב חשמלי משומש, במחיר אטרקטיבי, הכירו את סוכנות פרג לכיש בע"מ. הסוכנות מוכרת מגוון של רכבים תפעוליים חדשים ומשומשים. את הרכבים המשומשים ניתן למצוא החל מ8000 ₪ כולל מע"מ. הרכבים המשומשים הוחלפו בעסקאות טרייד אין, והם טובים, איכותיים ומבצעים את עבודתם ממש כמו חדשים. אצלנו תמצאו חלקי חילוף לרכבים מעין אילו, טיפול ואחזקה שוטפת שלהם ועוד. חברתנו היא ללא ספק מספר אחת, בכל מה שנוגע לשוק הרכבים התפעוליים.


פנו אלינו עוד היום, התרשמו ממגוון הרכבים התפעוליים המשומשים שברשותנו, מהמחירים האטרקטיביים ומהשרות ההוגן והיעיל.
לפרטים צור קשר:
או השאר פרטים  ונשמח לחזור אליך 

טואול - בניית אתרים