פתרונות תחבורה בהתאמה אישית

רכבי עבודה yamaha - הטובים בעולם

מבצע חודש 5 2024  עד  24 תשלומים שווים ללא ריבית בכרטיס אשראי  או הוראת קבע 

סוכנות פרג מספקת ללקוחות שלה מגוון רחב של רכבי עבודה ותפעול, ובניהם החברה החדשנית והאיכותית לרכבים תפעוליים  Yamaha.

רכב העבודה ההיברידי המהפכני שמשלב את הטוב משני העולמות, פלא חשמלי ובנזין אלה נועדו להתמודד עם הדרישות של סביבות עבודה שונות תוך מתן עדיפות ליעילות וקיימות.

מספר המוצרים בסל : 0
  1. Yamaha
  2. /
  3. רכב תפעולי yamaha

רכבים בעלי כוח כפול

בשילוב היכולות של טכנולוגיות החשמל והבנזין, רכב העבודה ההיברידי של Yamaha הוא דינמי בעל עוצמה כפולה אמיתית. רכב זה מגיע עם מערכת הנעה היברידית מתקדמת המחליפה בצורה חלקה בין מצבי חשמל לבנזין בהתאם לתנאי הנהיגה.

גמישות זו לא רק מרחיבה את טווח הרכב אלא גם מפחיתה את הפליטות וממזערת את טביעת הרגל הפחמנית, תוך התאמה עם המחויבות של Yamaha לקיימות סביבתית. 

יעילות מוגדרת מחדש

אחד המאפיינים הבולטים של רכב העבודה ההיברידי הזה הוא יעילות הדלק המרשימה שלו.

המצב החשמלי מאפשר פעולה ללא רעש, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור סביבות עבודה שקטות יותר כגון אזורי מגורים או פארקים. בנוסף, מנוע הבנזין מספק את הכוח הנוסף הדרוש למשימות כבדות, ומבטיח שהרכב לעולם לא נופל במונחים של ביצועים.

שילוב זה של יעילות וכוח פותח תחום חדש של אפשרויות לעסקים המעוניינים לשפר את הפרודוקטיביות מבלי להתפשר על קיימות.

עמידות ואמינות

רכב העבודה ההיברידי של ימאהה בנוי לעמוד בקשיים של סביבות עבודה תובעניות. השלדה החזקה של הרכב, המתלים המחוזקים והרכיבים העמידים מבטיחים שהוא יכול להתמודד עם משימות מאתגרות בקלות.

השילוב של מקורות חשמל ובנזין כאחד מוסיף שכבה נוספת של אמינות, ומציע למפעילים שקט נפשי שהם לא יישארו תקועים באמצע העבודה בגלל מגבלות הספק.


logo בניית אתרים